5 Kasım 2012 Pazartesi

Büyük göğüslü sarışın


Beyler son yıllarda sex yapacakları hatunlar bakımından daha titiz olmaya başlamışlardır ve bu konuda belli başkı kriterler oluşmuştur. Bunlardan en önemlisi dişilerin fiziksel yapısıdır. Kıçlarından, bellerine kadar bir hayli noktaya dikkat eden kişilerin en çok çekici buldukları böyle ise kadınların memeleridir. Göğüsler hem kadınlar hem de erkekler için en azdıran bölgelerden birtanesidir. Özellikle iri memeli dişilerin duruşları ve fiziki yapıları sayesinde seksi kadınlar olarak tabir edilmektedirler.

Dolgun göğüslerin erkekler üzerinde azdırıcı bir durumu vardır. Bunun dışında büyük göğüslerin sevişme sırasında alınan hazzı azaltmadığı bir gerçektir. Özellikle dolgun göğüslerin başına yapılacak dil darbeleri dişileri azdırmakta ve sevişme olayına duyacakları arzuyu daha yoğun hale getirmektedir. Memelerin dişileri seks olan ilgiyi arttırma konusunda ki etkilerinin doğruluğu bilim adamları tarafından yapılmış istatistikler neticesinde ispatlanmıştır. Bunun dışında erkekler tarafınca bakıldığı ve azdırıcı bulunduğu için, bazı kadınlar göğüslerine yapay büyütücü monte ettirerek daha çok istenmeyi istemişlerdir.

Sex filmleri seyredildiği takdirde erkeklerin en başta kadınların göğüslerine baktığı gözlemlenmiştir. Bunun nedeni bir an evvel kızları kendilerinden geçirmek ve bununla birlikte sevişme sırasında elde edilecek haz hissini en üst düzeye çıkartmaktır. Bu sayede dişiler kendilerini bırakır ve beylerin istediği tüm pozisyonları denerler. Bu pozisyonlar arasında sakso çekme, anal sex ve birbirlerinin cinsel organını yalama pozisyonu vardır. Bu tarz pornoların tümünü http://www.sicakzevk.net adresinde bulabilirsiniz.

1 yorum: